Oferujemy

– projekty graficzne, przygotowanie do druku i DTP
– naświetlanie płyt CTP
– druk offsetowy w formacie B1 i B2
– druk cyfrowy tonerowy do formatu 330×487 mm
– personalizacje druków
– oprawę zeszytową
– falcowanie, bigowanie, rycowanie,
– klejenie, wiercenie
– listwowanie
– sztancowanie do formatu B1
– kaszerowanie do formatu B0
– uszlachetnianie druków
– foliowanie folią błyszczącą, matową oraz foliami specjalnymi, lakierowanie offsetowy i UV płaszczyznowe i wybiórcze

Druk offsetowy

Posiadamy arkuszową 5-ciokolorową maszynę offsetową drukującą do formatu B1. Drukujemy na podłożach powlekanych i niepowlekanych, na kartonach i podłożach niewsiąkliwych a gramaturach 80-350 g/m2. Prace u nas wydrukowane możemy poddać szerokiej gamie procesów uszlachetniających. W najbliższej przyszłości planujemy rozbudować nasz park maszyn offsetowych.

Naświetlanie CTP i CTF

Posiadamy naświetlarki w systemie on-line: CTP Dainippon Screen 8600 z RIP’em Trueflow oraz Scitex Dolev 800 z RIp’em Brisque 3.0. Pracujemy wyłącznie na materiałach Agfa. Umożliwia nam to naświetlanie płyt i filmów do formatu B1+. Naświetlamy rasterm klasycznym i hybrydowym. Akceptujemy do bezpośredniego naświetlania pliki PDF (do 1.5), pliki postscriptowe Level 3, EPS, TIFF wg naszej specyfikacji. Istnieje możliwość wykonania kompletnej impozycji arkusza drukarskiego – usługa jest bezpłatna!
Do wykonanej impozycji możemy przygotować pełnoformatowe i pełnokolorowe wydruki kontrolne. Na życzenie klientów naświetlarni przygotowujemy prace do druku.

Przygotowanie do druku i DTP

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz nadzór nad jakością wykonywanej pracy od projektu do gotowego produktu. Prace wykonywane są na platformach PC przy użyciu profesjonalnego oprogramowania.
Przygotowywujemy między innymi
– Plakaty, bannery, billboardy
– Katalogi, gazetki reklamowe, broszury, foldery
– Ulotki, papiery firmowe, kalendarzyki, koperty, pocztówki, zaproszenia, kalendarze
– Wizytówki
– Metki , zawieszki, POS’y